Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Regały paletowe

Speedlock P90 jest wszechstronnym systemem magazynowym pozwalającym na zaprojektowanie instalacji regałowej dokładnie dopasowanej do wymagań przechowywanego towaru. Ta wszechstronność umożliwia najlepsze wykorzystanie dostępnej powierzchni oraz wysokości w połączeniu z prawidłową wytrzymałością całej konstrukcji. System składa się z par poziomych belek wspartych między pionowymi ramami. Jednostki ładunkowe i palety mogą być położone bezpośrednio na tych belkach lub pośrednio przy użyciu dodatkowych podpór, lub innych specjalistycznych akcesoriów.

Składowanie towaru powyżej poziomu podłogi jest możliwe dzięki użytkowaniu sprzętu mechanicznego, takiego jak wózki widłowe, które pracują w sąsiadujących z regałami korytarzach czy przejściach. Poprzez instalację wypełnień na belkach, Speedlock P90 można zamienić w wytrzymały system magazynowy przeznaczony do składowania towarów niespaletyzowanych czy kompletacji towarów.

Dostępna jest szeroka gama osłon regałów, dzięki którym możliwe jest zapobieganie zniszczeniom spowodowanym przez sprzęt magazynowy. Wszechstronność regałów pozwala na indywidualne projektowanie każdej instalacji, tak by sprostać zapotrzebowaniom klientów. Niniejsza instrukcja opisuje główne cech systemu i zawiera podstawowe informacje, takie jak: bezpiecznie obsługiwać system, rozpoznawanie uszkodzeń, przeglądy, konserwacja, itd.